Применяемые удочки

Не знаю Денис, я би не замарачувався аж цілою палкою для жабовників. Там і грам буде болото з травою тягнути. Недавно точно на таких умовах лупив окуня як з кулемета. Перепробував все — відвідний, дроб-шот, джіг-ріг (2-4 грами — дистанція 30-50 метрів), тіктовські бомбарди — чуйка на покльовці на всьому добра. Другий вихід — це вейдерси, плотік, мінілотка.
Посмотреть вложение 4168 Посмотреть вложение 4169 Посмотреть вложение 4170
P.S. 79 кубік-TOR для мене дуже кидуча палка — народ гляньте в барахолку, ціна 5500 грн (аж дивно нікого не цікавить). Ту палку потім можна буде на металолом білдеру здати — 10 торзайтових кілець (KR концепт) + катушкотримач фуджі — це витяне мінімум 5000 грн. :))
Вже неодноразово схиляюсь до забродникiв або до вейдерсiв . В мене присутнi такi мiсця , шо i по лiту можна ходити аж по пояс , та шмагати бiлу рибку на великiй водi ( лящ , густера , плотва , краснопiрка , карась )
.

alex323

Well-known member
Вже неодноразово схиляюсь до забродникiв або до вейдерсiв . В мене присутнi такi мiсця , шо i по лiту можна ходити аж по пояс , та шмагати бiлу рибку на великiй водi ( лящ , густера , плотва , краснопiрка , карась )
.
а попробуй:) не всё так хорошо и в забродниках и в вейдерсах...
с моей колокольни конденсат - проблема №1. в принципе специаьными носками решается серьозно.
проблема №2 - переохлаждение, надо термобельё... но тоже лучше не простое, а с мембранкой.
... короче я пока нашёл для себя компромис - сапоги по колено с вставками с мембраной, так я не простуживаюсь.

поделитесь своим опытом - как комфортно и удобно глубже колена заходить и конечно без бюджета в 1000 долларов :)

colorprint

Well-known member
Народ хто що по varivas sw finesse 4s-610s може сказати. Ато в неті тільки два відео і то на одному він зламався.
Красивий колишок від Адачі.
777.jpg

Народ хто що по varivas sw finesse 4s-610s може сказати. Ато в неті тільки два відео і то на одному він зламався.
Красивий колишок від Адачі.
Посмотреть вложение 4172
вроді у Дениса була, але це не точно... ось відос
але там перші емоції... а взагалі палк - кол, і трішки глуховата, підходить для вобів для пелагічної ловлі - воби, бльосна... мебарка в цілому... колись теж хтів, читав на русфішінгі

colorprint

Well-known member
Все відносно в цьому житті — вчора відправив свій tict ice cube 79 tor всього за 5500 грн. А сьогодні майже половину цієї суми я потратив на кусок нитки під назвою СмолГейм 0.15. :))
Це вже друга моя покупка цього шнура — перший раз я його купляв з приводу приїзду ансвера і гамми 54 тен.

colorprint

Well-known member
Хана 69 приїхала !!!
Здається то шо я шукав — на потрях емоцій більше ніж від ансвера, гамми 69 rf і гамми 54 тен. Вадім тепер твій тубус попав до мене — він просто як зроблений під хану 69. )))
IMG_1314.JPG IMG_1318.JPG IMG_1323.JPG

Последнее редактирование:

Yevhen

Active member
Все відносно в цьому житті — вчора відправив свій tict ice cube 79 tor всього за 5500 грн. А сьогодні майже половину цієї суми я потратив на кусок нитки під назвою СмолГейм 0.15. :))
Це вже друга моя покупка цього шнура — перший раз я його купляв з приводу приїзду ансвера і гамми 54 тен.
Під ханну рекомендую поставити щось іще тонше, особливо якщо хочеш опуститися нижче грама.

Хана 69 приїхала !!!
Здається то шо я шукав — на потрях емоцій більше ніж від ансвера, гамми 69 rf і гамми 54 тен. Вадім тепер твій тубус попав до мене — він просто як зроблений під хану 69. )))
Посмотреть вложение 4182 Посмотреть вложение 4183 Посмотреть вложение 4184
Расскажешь как она?
Я после предыдущей переписки поглядываю на нее и на nories ecogear 69. Проблема только в том, что хану можно купить у нас, а норис нужно зарубежом заказывать... Вот думаю может все таки хану купить, потому что ближе и быстрее.

Шнурок этот наверное лучший с точки зрения соотношения толщины и прочности. Но у меня было несколько раз когда щука его рвала на соединении с флюром. Разве что привязывать его к флюру через FG knot, но даже с инструментом daiichiseiko это хлопотно.

colorprint

Well-known member
Юра, чи надовго? )))
Денис, сплюнь — сьогодні вже троє задали це питання. :)

Під ханну рекомендую поставити щось іще тонше, особливо якщо хочеш опуститися нижче грама.
Це зрозуміло — є в мене 1000 метрів нанофіла 0,02 (окрема шпуля з ним), 600 метрів нанофіла 0,04 і йожик #0.2. Доречі ще раз провірив Йожик #0.2, нанофіл 0,04 і смолгейм #0.15 — ще раз удостовірився, що ці шнури візуально і на ощуп співвимірні — але наскільки смолгейм мягший за них, натяг робить миттєво.

Расскажешь как она?
Завтра щось опишу...

Шнурок этот наверное лучший с точки зрения соотношения толщины и прочности. Но у меня было несколько раз когда щука его рвала на соединении с флюром. Разве что привязывать его к флюру через FG knot, но даже с инструментом daiichiseiko это хлопотно.
Да нє — найкращий вузол для мене, це Дениса морковака (на флюрі двойна вісімка).

alex323

Well-known member
так, теж коли зрозумів що торги стають запеклішими за 100-200 грн - посміхнувся і погодився з покупцем. приготував дома собі і жінці каву замість кафе та "компенчував" збитки :) хоча спочатку жабка давила конкретно :) особливо коли причина продажу так собі "набридла, хочу щось нового"

PS декілька років пробував мінятися за принципом рівної початкової ціни. щось не багато було пропозицій, але були і успішні обміни

colorprint

Well-known member
Расскажешь как она?
Ну Хана 69 комусь заходить, комусь не заходить — тому нище сказане тільки мої перші враження.
Сьогодні прогнав її на вольфрамі — 0,75/1/1,2/1,5/2/2,5/3, опціонально колєбалка 1 г, пегасік/маньячка 0/1, ріджик 32, поппер поко поко, мормишка 0,3 г.
На все вище перечислене ловити накрайняк можна, діапазон 1-3 по джигу мене задовільнив. Шнур/флюр — 2,5 Lb/2 Lb. В улові тільки маленькі окушата, але зловив десь штук 30.
Кожна палочка має свої +/-, але якщо брати всі важливі характеристики в комплексі то Хана 69 ВПЕВНЕНО виходить для мене на перше місце серед тих колишків, які я мав (срам 610, ансвер, гамма тен 54, гамма 69 rf, ну і пробував пасік 610/айскуб 69) — така собі палочка компроміс — зла, але не дуже, тому по зливах доволі сносна. Ну і по чуйці — не найбільш чутлива, але достатньо ще чутлива.
На рахунок заброса і дуже маленького вхідного кільця (здається 10 мм). На новому гладкому, тонкому і мягкому смолгеймі я поки не відчувв, що факел тормозиться на першому кільці. Чутарік потрібно привикнути до ручки (не як до обрубка на тені) і відчути момент відпуску шнура при забросі, щоб він вийшов максимально дальній. Пока все.
IMG_1325.JPG IMG_1329.JPG IMG_1333.JPG IMG_1334.JPG IMG_1337.JPG IMG_1339.JPG IMG_1347.JPG
P.S. Перший заброс палочки був обриблений. :)
P.S.S. Як не крути, але смолгейм #0.15 добавляє ще мінімум 10% кайфу порівняно з йожиком #0.2 або нанофілом 0,04. Таке враження що сучасний #0.15 став ще мягший за той що я купував десь три роки тому.

Денис7

Administrator
Команда форума
Таке враження що сучасний #0.15 став ще мягший за той що я купував десь три роки тому.
То він витриманий як коньяк )))
А 3 роки - то 3 зірочки, подивись, напевне десь на шпулі намальовані )))

Купил новый смол гейм 0.15 почти сразу как он вышел и мне он не особо понравился при работе на весах менее 1 гр. Субъективно - но даже 0,04 нанофилу он ступает в контроле и "чуйке" на указанных мною весах.

colorprint

Well-known member
так когда будешь продавать?:)
При всіх її недоліках, вона заслуговує щоб залишити її хоча б на пів-року. Вечерком покидав нею з Дімою і Максом — палка їм по дизайну сподобалась, але в роботі не вразила — гамма як гамма — кол як кол :). На міському водойомі нічого не клювало, глибина метр-півтора, на дні трава і листя з болотом — реально на порожнякових проводках і мені видалась в тих умовах не цікава — кол-колом. Ну і тепер точно замітив, що вона далеко не дальнобойна — там де я матагою ложив грамом вольфрамом без проблем, гаммою на 1,2 грама треба добряче вкластись. Хоча там як і не вкладуйся в заброс — дальше певної відстані для кожної ваги не летить. Стара гамма в моїх руках дальнобойніша за нову від грама.
Мінуси в цій палці звісно є, але я їх і очікував — як говорив раніше, для мене це палочка-компроміс. Вона всерівно мені дуже подобається і пока не бачу що би мені більше зайшло з аджингового типажу в тесті 1-3 г. Можливо катсу аджі 69? — але він скоріше її доповнює по низам і в штіль ніж заміняє.

alex323

Well-known member
так когда будешь продавать?:)
чтобы продать что то не нужное, надо купить что то не нужное :)
предложу всем подумать и может принять мою идею обмена палочками. а то как то покупает, потом появляется хотелка - сбрасывается своя хорошая палка в пол цены и опять по кругу.... как бы так замутить тему плановой замены удилищ? тут же все уже затарились палочками хорошими по своему :) может начнём всё таки меняться? съэкономом кучу денег и попробуем что то для нас новенькое.
ну вот Юра продал свой Тикт за очень привлекательную цену, но для меня например не вовремя... а был бы план обмена - я бы записался в очередь

это типа "на - подумать" всем...

Вверх